رد کردن لینک ها

برنامه های لازم جهت برگزاری کنفرانس

برنامه های لازم جهت برگزاری یک کنفرانس
برنامه ریزی برای برگزاری کنفرانس شامل برنامه ریزی محلی ، رزرو مکان مورد نظر ، فراهم کردن غذا و سازماندهی شرکت کنندگان است.
توجه به جزییات را از یاد نبرید چرا که همین موارد می تواند تعیین کننده بازگشت شرکت کنندگان برای کنفرانس های بعدی باشد .


محل برگزاری و تدارکات

بعضی از افراد امکان دارد کنفرانس را در شرکت خود برگزار کنند اما عده دیگر از افراد فضای مناسب دیگری را ترجیح می دهند . وجود فضای کافی برای برگزاری کنفرانس بسیار مهم هست. تخمین تعداد شرکت کنندگان می تواند کمک بسیاری به این امر کند. در برخی از هتل ها اتاق کنفرانس وجود دارد که می توانید از این اتاق ها استفاده لازم را نمایید.
شما باید قبل از روز کنفرانس یا همایش وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید تا در آن روز به مشکلی برنخورید. برگزار کننده باید محل نشستن افراد مهم را تعیین کند و یا حتی در صورت نیاز با استفاده از کارت هایی محل نشستن افراد را مشخص نماید.هم چنین باید برنامه ای از جلسات، کارگاه ها و ارتباط با سخنرانان را تنظیم نماید. هنگام شروع شما می توانید برگه ای شامل ثبت نظرات شرکت کنندگان در اختیار آن ها قرار دهید. پس از پایان برنامه با بررسی نظرات می توانید نقاط قوت و نقاط ضعف برنامه خود را د ریابید.
ممکن بعضی از کنفرانس ها در شهر های دیگری برگزار گردد . شما باید در نظر بگیرید انتخاب شهر میزبان بتواند تجربه بسیار خوبی را برای شرکت کنندگان به ارمغان بیاورد.

غذا و وقت استراحت
در حالی که همایش یا سمینار در حال برگزاری می باشد برنامه ریز باید به موارد دیگر از جمله غذا و وقت استراحت هم فکر کند. غذا و دسر برای شرکت کنندگان تدارک دیده شود؟ اگر بله چه غذاهایی؟ وقت استراحت چه زمانی است و زمان آن چقدر می باشد؟ بعضی از کنفرانس ها همراه با صبحانه ، ناهار و شام کاری برگزار می شوند. در طول کنفرانس باید حداقل آب ، چای و قهوه برای شرکت کنندگان ارائه شود.
شما می توانید با استفاده از کترینگ آجی بادام پذیرایی از حضار سمینار خود را به نحو احسن انجام دهید.

تجهیزات خاص
قبل از کنفرانس کامپیوتر ها ، اتصالات اینترنت ، پروژکتور و دیگر تجهیزات صوتی را تست نمایید تا اطمینان حاصل کنید همه چیز مرتب است. در روز کنفرانس ، باید افرادی حضور داشته باشند تا در صورت لزوم به شرکت کنندگان کمک نمایند. برای بعضی از برگزار کنندکان نظرات شرکت کنندگان بسیار مهم هست تا بتوانند بازخورد مورد نظر را دریافت کنند. به همین منظور لوازم مورد نیاز برای تهیه نظرسنجی باید به راحتی در دسترس باشد.


هلدینگ طرح ماندگار آجی بادام که از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است می تواند در برگزاری انواع همایش و سمینار شما را یاری نماید. همچنین ما میتوانیم در انجام اموری هم چون تشریفات خودرو ، تیم همراه و مراقبت از شخصیت ها ، قطعات خودرو و بیمه ، سبد کالا و مواد غذایی پروتئینی و مشاور امور تبلیغاتی و بسته بندی نیز شما را همراهی نماییم.

 

منبع : meetingtomorrow.com

 

به گفتگو بپیوندید