رد کردن لینک ها

تشریفات خودرو

خودرو های گروهی

این دسته از وسایط نقلیه در سه رده ی اتوبوس ، میدل باس و انواع ون از وی آی پی و معمولی می باشند که قابلیت جابجایی تعداد زیادی از مسافرین را دارند. و مواردی کاربردی این دسته از خودروها شامل تورهای مسافرتی توریستی داخل شهری و بین شهری همایش ها ، اجلاسها و سرویس دهی روزانه ، ماهانه و سالانه جهت انتقال و جابجایی پرسنل شرکتها و ادارات و همچنین ترانسفرهای فرودگاهی به کار گرفته می شوند.

Untitled-2

خودرو های شاسی بلند

خودروهای مختص صحرانوردی و بیابان گردی که مجهز به محورهای کمکی هستند قابلیت و کاربرد بسیار بالایی جهت رانندگی در شرایط سخت و راههای صعب العبور کوهستانی را دارند و معمولا مورد استفاده شرکت های داخلی و خارجی و اشخاص حقیقی در موارد ذیل می باشند:

حمل و نقل مسافرین و بار در پروژه های خارج از محور جاده
کاربردی در پروژه های اکتشافی نفتی و معدنی در مناطق بیابانی
تورهای تحقیقاتی و گردشگری در مناطق کویری و کوهستانی
تورهای سیاحتی و بازدید از اماکن تاریخی صعب العبور

off road

خودروهای تشریفاتی

خودروهای مناسب برنامه های تشریفاتی ، اغلب جهت برگزاری اجلاس ها و همایش های دولتی وزارت خانه ها و سازمانهای وابسته در اختیار مقامات بلند پایه (وزرا و دیپلمات ها) قرار می گیرند. اینگونه اتومبیل ها معمولا از دسته خودروهای فوق لوکس با فضای خارجی بلند و کشیده و فضای داخلی بسیار جادار با آخرین تکنولوژی امکانات رفاهی بسیاری می باشند که معمولا به نام کلاسهای لانگ نامیده میشوند.و موسسه گروه هلدینگ طرح ماندگار آجی بادام در این زمینه دارای قراردادها و مستندات معتبر از ارگانها ، وزارتخانه ها ، سفارتها ، و سازمانهای دولتی در تامین و مدیریت تشریفات خودرویی باسابقه ای درخشان و حضور فعال در این بخش مهم بوده است

tashrifat

خودرو های مختص مراسم

خودرو مختص مراسم ها معمولا از گروه خودروهای اسپرت ، کوپه و کروک مدل روز جهان و کلاسیک دهه 20 تا 50 میلادی می باشند. خودروهای کوپه و کروک اغلب کاربردی نظیر مراسم های عروسی ، مسافرت های بین شهری ، ساخت کلیپ های تجاری تبلیغاتی دارند. خودروهای کلاسیک نیز جهت مراسم عروسی در فصول گرم سال و همچنین ساخت فیلم های تاریخی و نیز مکان های تبلیغاتی نمایشگاهی در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

bmw