در حال بارگزاری

برگزاری رویداد

رنت خودرو

رنت خودرو طرح ماندگار یکی از معتبرترین شرکتهای کرایه خودرو یا اجاره ماشین در تهران است، این شرکت به جهت اینکه مالک خودروهای در اختیارش می باشد و بدون واسطه آن را در اختیار مشتریان قرار می دهد. همواره با کیفیت ترین خودروها و بهترین خدمات را جهت کرایه خودروهای لوکس به مشتریان ارائه می کند. و همچنین در ارائه خدمات اجاره ماشین نیز تمامی مشکلات مشتریان را برطرف ساخته تا مشتریان عزیز به راحتی کرایه ماشین خود را انجام دهند. با ارائه انواع خودروهای لوکس و تشریفاتی با کیفیت و قیمت مناسب گامی بلند در راستای ارتقای صنعت اجاره خودرو برداشته است. فعالیت تیم تشریفات خودرو عمدتا شامل اجاره ماشین برای مسافرتهای داخلی و برون شهری , کرایه خودرو جهت تشریفات برای مهمانی های ویژه و نیز مسافرین خارج از کشور و ترانسفر فرودگاهی جهت ایجاد شبی خاطرانگیز می باشد.

تامین و مدیریت منابع انسانی

يكي از راهكارهاي اساسي اين است كه منابع انساني به مثابه‌ مهمترين سرمايه سازمانها درنظر گرفته شود و به منظور جذب، تأمين و اعتلاي سطح توانائي‌هاي نيروي انساني ازطريق شيوه‌هاي نوين علمي مديريت منابع انساني  برنامه ریزی انجام گيرد.
– سمپلر و پروموتر
– نیروی نمایشگاهی
– بارمن ، کافی من ، باریستا
– کمیته اجرایی
– نیروی رویداد
– تیم پشتیبان و همراه
قد بلند، اندامی ورزیده و تنومند، کت و شلوار مشکی، عینک آفتابی و هندزفری، مشخصه‌های ظاهریشان است. دوره‌های آموزشی مختلفی هم دیده‌اند؛ از دفاع شخصی و امور حفاظتی بگیرید تا کمک‌های اولیه و اطفای حریق. کارشان این است که در برابر خطرات مختلف از جان دیگران محافظت کنند. برای همین هم به آن‌ها محافظ شخصی می‌گویند.
تیم پشتیبان و همراه درست مثل فیلم‌ها پا به پای فرد محافظت‌شده حرکت می‌کنند، حواس‌شان به همه جا هست، مدام با هندزفری داخل گوش‌شان در حال مکالمه با همکاران‌شان هستند و اگر مشکلی پیش بیاید با چند حرکت ساده سریع اوضاع را روبه‌راه می‌کنند.