در حال بارگزاری

برگزاری رویداد

مدیریت رویداد روندی نیازمند استفاده از مدیریت کسب‌و‌کار و مهارت برای ایده‌پردازی، برنامه‌ریزی و اجرای رویدادهای اجتماعی و مرتبط با کسب‌وکار است. مدیریت رویداد شامل تجسم مفاهیم، برنامه‌ریزی، بودجه‌بندی، سازمان‌دهی و برگزاری رویدادها است. ترکیبی کامل و قدرتمند از مهارت‌های فنی و خلاقانه. خلق و انتقال رویدادی متمرکز برای مخاطب هدفی مشخص.

ایونت تبلیغاتی

ایونت های تبلیغاتی میتونه به هدف های مختلفی مثل برندسازی، رونمایی از یک محصول جدید و یا… صورت بگیره.
خب طبیعی هستش که برای هر کدوم ازین اهداف بالا باید برنامه مشخص و حرفه ای البته باچاشنی خلاقیت طراحی بشه تا بتونه در نهایت شما رو به نتیجه مطلوبتون برسونه.

ایونت شرکتی

برگزاری ایونت شرکتی و برگزاری ایونت تفریحی سازمانی میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که شاید مهم تر از دلیل برگزاریش تاثیری باشه که روی عملکرد افراد مجموعه بعد از اجرای ایونت خواهد داشت.
چراکه با بالا رفتن سطح انرژی و فاصله گرفتن از فضای یک نواخت کاری سطح روحیه و انگیزه برای ادامه فعالیت بالاتر میره و البته ناگفته نمونه که این ایونت ها میتونه به افزایش خلاقیت هم کمک شایانی داشته باشه.
اگر تو فکر برگزاری یک ایونت هستین کافیه با ما تماس بگیرین و از مشاوره رایگان و پیشنهادات ما بهره مند شوید

جذب اسپانسر

اسپانسری یک رویداد را می توان به عنوان منبعی مهم برای تامین بودجه در انواع رویدادها تعریف کرد که شرکت ها، موسسات غیرانتفاعی و مشاغل کوچک در ازای دیده شدن و آگاهی رسانی در مورد برند خود در یک رویداد، مبلغ مشخصی از پول نقد یا مشوق ها را به آن اختصاص می دهند.
در گذشته، بسیاری از برگزار کنندگان رویداد برای تأمین بودجه لازم برای برنامه های ویژه و مهیج و پوشش هزینه های بالا، حامیان مالی پیدا می کردند. اسپانسری همواره یک ابزار بازاریابی موثر و قدرتمند برای افزایش و تقویت آگاهی از برند بوده وهست. اسپانری و یا حمایت انواع مختلفی دارد که در ادامه به ذکر رایج ترین آنها پرداخته شده است.

تهیه ملزومات رویداد

با توجه به اینکه نیاز افراد جامعه به بسیاری از کالاها مقطعی بوده و برخی از کالاها بعد از انجام یک رویداد یا مراسم دیگر بلااستفاده هستند ، می توان با مالکیت موقت این کالاها از طریق اجاره، از نظر اقتصادی هوشمندانه تر عمل کرد و علاوه بر رفع نیاز موقت، از کالاهایی که در طول زمان تجربه بهتری را برای کاربران به جا گذاشته اند استفاده کرد.
در سایت ما تمامی کالاهای مهم در زمینه های مختلف وجود دارد و با گذشت زمان بروز شده و به تعداد آنها افزوده می شود.
هدف اصلی گروه ما در اختیار قرار دادن بهترین و با کیفیت ترین کالاها متناسب با نیاز و بودجه شما عزیزان است و اعضای تیم ما با تلاش و انگیزه خود به دنبال رسیدن به بالاترین میزان رضایت مشتریان محترم می باشند.

رویداد هفت شهر (جشنواره وب و موبایل )

مجری برگزاری هفت شهر جشنواره وب و موبایل سال 1398

اولین کنفرانس نوابغ دیجیتال

مجری برگزاری اولین کنفرانس نوابغ دیجیتال مارکتینگ برج میلاد سال 1398

پنجمین گردهمایی سالانه مدیران و رهبران کسب و کار ایران

فستیوال بهترین جایزه برند تجاری و شخصی (عمان-مسقط)اکتبر2019